Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Assassin's Creed Valhalla - Trudy wojny: problemy w Quatford

Powrót Ceolberta.

Po zdaniu raportu o Oxenefordscire polecamy wybrać region Sciropescire z mapy - ten pasuje do poziomu mocy, który powinniście mieć w tym momencie. Rozpocznie się pierwsze zadanie.

Cel misji, osada Quatford, oznaczona jest na mapie. Ceolberta i Ivarra znajdziesz w sali biesiadnej (1).

Po spotkaniu i rozmowie (wybory dialogowe nie mają znaczenia dla fabuły) udaj się za Ceolbertem. Podjedziecie kawałek do miejscowego kościoła, gdzie odbędzie się spotkanie z królem Rhordrim.

Wejdź do kościoła, a po scence i gorącej rozmowie podjedź do żołnierza Ynara (2), by zaproponować mu łapówkę. Zgodzi się, a ty wróć do biskupa Deorlafa i powiedz mu, co zrobiłeś.

Zacznie się kolejna scenka, po której musisz pokonać wszystkich wrogów w kościele. Nici z pokoju. Po walce wyjdźcie na zewnątrz i rozprawcie się z resztą żołnierzy. Brytów łatwo rozpoznać na polu bitwy, bo noszą zielone stroje (3).

Po walce przed kościołem musisz jeszcze pozbyć się grupy wrogów z okolicy rzeki (4). W trakcie potyczki przybędą jeszcze posiłki, ale to nic, z czym do tej pory Eivor się nie mierzyła. Jak zawsze, pamiętaj o regularnym stosowaniu zdolności specjalnych i pomaganiu sobie łukiem.

Kiedy pozbędziesz się ostatniego Bryta, wracaj do kościoła, by porozmawiać z biskupem i resztą. Misja dobiegnie końca i aktywują się dwa kolejne zadania tego wątku.

Następnie: Assassin's Creed Valhalla - Szlak zaopatrzeniowy: zaopatrzenie w kamieniołomie

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Assassin's Creed Valhalla - Raport o Oxenefordscire: koniec wątku

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Assassin's Creed Valhalla

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Powiązane tematy
O autorze
Komentarze