Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Assassin's Creed Valhalla - Skarb Brytanii: Eurviscire (Anglia)

Jaskinia Wiccan, Skarb Brytanii w angielskim regionie Eurviscire.

Eurviscire to region w Assassin's Creed Valhalla, w którym nie brakuje rozmaitych znajdziek i przedmiotów do odkrycia. Nie inaczej jest ze Skarbem Brytanii, który znajdziesz w trakcie eksploracji Jaskini Wiccan. Z tej strony dowiesz się gdzie leży i jak przez nią przejść, by zdobyć upragniony skarb.

Jaskinia Wiccan (1) zlokalizowana jest na zachód od centrum Eurviscire i regionu Jorvik. Po wejściu do jej wnętrza, odbij w prawą stronę i wejdź na górę po skałach (2).

Przeskakuj teraz po kolejnych kładkach i krawędziach, by po chwili dotrzeć do bardziej otwartej przestrzeni. W samym środku znajdziesz drzewo (3). Wdrap się na nie, a następnie przejdź w kierunku południowym, by wskoczyć na skały (4) i kontynuować wędrówkę.

Przejdź przez kolejne kładki i zjedź na dół, by trafić do kolejnego pomieszczenia. W pierwszej kolejności skieruj się w prawo i rozbij lodową ścianę (5). Wejdź w nowo otwarte przejście, by dotrzeć do ostatniej części jaskini. Na wprost ciebie zlokalizowane są drzwi (6), które są jednak na ten moment zaryglowane.

By je otworzyć, udaj się w prawą stronę, do pomieszczenia pełnego kur. Wybij ptactwo, a następnie zniszcz drewnianą barierę (7). Odsłoni to okratowane okno. Wykorzystaj łuk, by wysadzić dzban z olejem (8) po jego drugiej stronie.

Wróć teraz do zaryglowanych drzwi i przejdź w lewą stronę. Załatw znajdujące się tutaj dziki, a następnie ustaw się przy kolejnym okratowanym oknie i za pomocą łuku strzel w rygiel drzwi (9), by je otworzyć.

Możesz teraz wrócić do poprzedniej części pomieszczenia i przejść przez otwarte już drzwi. Poszukiwany przez ciebie Skarb Brytanii (10) leży na podłodze, na wprost od drzwi. Zbierz go, by zakończyć tę aktywność.

Zobacz: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie Skarby Brytanii

Sprawdź także: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie znajdźki i sekrety

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze