Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Assassin's Creed Valhalla - Ostatnie chwile beztroski: pożar i Vili

Ratowanie ludzi z płomieni, szukanie Villiego.

Po misji Starzy przyjaciele porozmawiaj z Villim pod wieżą. Musisz za nim jechać. Przejażdżka trwa całkiem długo, a w końcu cel się aktualizuje - musicie pędzić do Stoneburgh po zauważeniu dymu unoszącego się znad osady.

Gdy się zbliżycie, zacznie się krótka rozmowa z Tregve. Mężczyzna poprosi, żebyś pomógł ratować ludzi z płonących budynków. Wejdź do wioski i używaj zmysłu Odyna, by podświetlać miejsca wymagające uwagi.

Większość poszkodowanych łatwo znaleźć, a jeśli gdzieś nie da się dostać, po prostu rozbijaj drzwi bronią. Ostatnia para jest w okrągłej budowli w centrum - wdrap się po murze wyżej, by wskoczyć do środka i odblokować drzwi (1).

Gdy uwolnisz parę z budynku, zawoła cię Vili. Idź do niego i pomóż mu odblokować wejście do chaty. Podnieś kobietę z podłogi i razem z Villim wynieście rannych za bramę miasta.

Po scence i rozmowie ruszaj w góry, w kierunku wodospadu. Villiego znajdziesz nad wodospadem, w jaskini (2). Musisz się tam dostać, najlepiej od prawej strony, przez góry.

Gdy porozmawiasz z Villim, będziesz mieć kilka opcji dialogowych do wyboru - nie mają jednak one znaczenia. Dopiero w późniejszej misji zdecydujesz, kto będzie nowym jarlem.

Po rozmowie jedź do Hemthorpe znajdującego się kilkaset metrów dalej. Musicie udać się do sali biesiadnej (3). Z tyłu pomieszczenia leży na łożu śmierci jarl Hemming.

Po scence przy łożu śmierci minie trochę czasu. Następnie musisz udać się na stos pogrzebowy, który znajduje się na wzgórzu zwanym Azylem Odyna. Dotrzyj tam i porozmawiaj z Tryvgre (4).

Po tej rozmowie, do której dołączą się też inni, zadanie zakończy się. Otrzymasz dwie nowe misje.

Następnie: Assassin's Creed Valhalla - Krew i bogowie: wyrocznia, Draugr Hemming

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Assassin's Creed Valhalla - Starzy przyjaciele: eskorta konwoju, wódz Piktów

O autorze
Komentarze