Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Assassin's Creed Valhalla - Książe marnotrawny: Sigurd, ukryte ostrze

Wprowadzenie Asasynów.

Kiedy porozmawiasz z królem w misji Sprawy rodzinne, aktywuje się kolejna misja. Na początku wystarczy, że udasz się do portu, by spotkać się ze stojącym tam Sigurdem (1). To twój przyjaciel, którzy powrócił z dalekiej wyprawy.

Po pierwszej rozmowie udaj się za bratem (Eivor tak go nazywa, lecz nie są rodzeństwem) do głównego budynku w wiosce. Powita się z królem, swoim ojcem, a potem zacznie się scenka z opowieścią.

Siedząc przy ławie posłuchaj opowiadania Sigurda do końca, a następnie wstań i podejdź do niego. Przejdź za nim, by porozmawiać raz jeszcze - ale wcześniej warto zagadać do Asasyna siedzącego przy jednym ze stołów (2).

Pogadaj z Sigurdem, by zacząć kolejną scenkę, nieco dłuższą. W jej trakcie Eivor otrzyma ukryte ostrze, a potem zostaniesz zaprowadzona na zewnątrz, by przetestować nową broń.

Idź za towarzyszami na plac treningowy i po kolei „zabij” kukły ukrytym ostrzem. Ostatnią masz zabić z wyskoku (3). Po prawej stronie wyświetlają się konkretne instrukcje (4).

Po treningu znowu pora na rozmowę z Sigurdem. Podejdźcie do portu, gdzie zamienicie jeszcze parę słów, a misja się zakończy.

Następnie: Assassin's Creed Valhalla - Brutalna pobudka: szpiedzy Kjotvego

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Assassin's Creed Valhalla - Pomoc wyroczni: chatka Valki i wizja

Komentarze