Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Assassin's Creed Valhalla - By służyć światłości: Siedziby Ukrytych i skok wiary

Wstęp do polowania na Zakon.

Po misji Zapuszczanie korzeni dostępne będzie kilka innych zadań - jedno z nich związane jest z Ukrytymi, czyli Asasynami. By jednak pojawiło się na liście misji, musisz porozmawiać z Hythamem przy jego namiocie (1).

Kiedy to zrobisz, otrzymasz zadanie By służyć światłości. Jest proste i krótkie, szczególnie że powinieneś już mieć pierwszy Najazd za sobą. Masz więc zasoby, by rozbudować Siedzibę Ukrytych.

Podejdź do tabliczki przed namiotem Hythama i kliknij w przycisk Buduj (2).

Po zbudowaniu siedziby zacznie się scenka, w której dowiesz się czegoś więcej na temat działalności Ukrytych. Rozpocznie to nowy wątek w grze, ale najpierw musisz wykonać proste zadanie - idź za Hythamem (3) do portu.

Wsiądziecie na łódkę, którą Asasyn będzie sterował. Wysiądź na brzegu i cały czas idź za towarzyszem na górę. Kiedy podejdziecie na jej skraj (4), zacznie się kolejna scenka.

Po scence musisz już tylko skoczyć w dół, na stertę liści (5).

Po skoku znowu wsiadaj do łódki. Hytham popłynię nią z powrotem na brzeg po stronie osady. Idź za nim do Siedziby Ukrytych i posłuchaj, co ma do powiedzenia. To koniec zadania. Wyzwania związane z zabójstwami przedstawicieli Zakonu opiszemy w osobnym segmencie poradnika.

Następnie: Assassin's Creed Valhalla - Mapa sojuszy: wybór regionu

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Assassin's Creed Valhalla - Zapuszczanie korzeni: najazd na klasztor

Komentarze