Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Assassin's Creed Mirage - Złapać demona, Pułapka na ptaki

Eliminujemy dwóch członków Zakonu w dzielnicy Szarkijja.

Zadania Pułapka na ptaki oraz Złapać demona w grze Assassin’s Creed Mirage to dwa podobne zlecenia fabularne, które polegają na unieszkodliwieniu dwóch groźnych członków Zakonu we wschodniej dzielnicy Bagdadu.


Na tej stronie:


Złapać demona

Naszym pierwszym celem będzie admirał Nadir. Najpierw musimy poznać miejsce jego pobytu. Udaj się w tym celu do obozu portowego na północ od siedziby asasynów.

Trzeba tam znaleźć trzy poszlaki. Pierwsza z nich znajduje się w składzie zaopatrzenia (1) na środku obozu. Do odkrycia drugiej konieczne będzie zdobycie klucza od jednego ze strażników (2).

Wykorzystaj klucz, aby wejść do oznaczonego budynku. W środku musisz przyjrzeć się porozrzucanym na stole papirusom. Ostatnia poszlaka to ciało jednego z niewolników, które znajdziesz w małej klatce na nabrzeżu.

Teraz udaj się na południowy-wschód, do obozu admirała Nadira. Aby go wywabić z kryjówki, musisz podpalić jego ukochany statek. Ten jest zacumowany na wschodnim wybrzeżu obozowiska. Żeby dokonać sabotażu, wespnij się na okręt od strony wody i podpal płonące wazy przy pomocy pochodni lub narzędzi.

Uciekaj ze statku i przedostań się do głównej części obozu. Admirał wyjdzie ze swojej kwatery. Wykorzystaj ten moment, aby go zlikwidować. Po ucieczce z obozowiska misja dobiegnie końca.


Pułapka na ptaki

Pora zabrać się za drugi cel, którym jest generał Jasur ukrywający się w zaznaczonej na mapie fortecy nazwanej Kasr Saleh. Wejdziesz do niej wchodząc po ścianie, na lewo od charakterystycznego niebieskiego sztandaru.

Masz dwie opcje dostania się do środka. Albo zdobyć klucz od strażnika do głównego wejścia, albo skorzystać z otwartych drzwi na jednym z balkonów.

Gdy już znajdziesz się wewnątrz, zlikwiduj główny cel. Ma on dość dobrą obstawę, więc przydatne mogą okazać się bomby dymne. Po załatwieniu generała uciekaj z obozu i skieruj się do siedziby asasynów, aby zakończyć misję rozmową z Fuladem.

Następnie: Assassin’s Creed Mirage – Leże bestii

Spis treści: Assassin’s Creed Mirage - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Assassin’s Creed Mirage – Drapieżny ptak i demon

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Assassin's Creed Mirage

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Related topics
O autorze
Awatar Damian Laszczak

Damian Laszczak

Guide Writer

Damian jest odpowiedzialny za tworzenie poradników.

Komentarze