Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Assassin's Creed Mirage - Leże bestii

Polujemy na dowódcę Wasifa.

Misja Leże bestii w grze Assassin’s Creed Mirage kończy wątek fabularny przypisany do siedziby asasynów w dzielnicy Szarkijja. W trakcie misji razem z Alim spróbujemy uwolnić buntowników oraz wyeliminować dowódcę garnizonu.


Na tej stronie:


Dotrzyj do wewnętrznego garnizonu

Aby rozpocząć zadanie, porozmawiaj z Alim na dachu jednego z budynków ulokowanych naprzeciwko Wielkiego Garnizonu w dzielnicy Szarkijja. Ze względu na sporą ilość walki jaka nas czeka, warto przed misją uzupełnić zapas narzędzi u kupca.

Najpierw musimy sforsować zewnętrzny mur. Skorzystaj z ławki przy głównej bramie, aby podsłuchać rozmowy dwóch mężczyzn, którzy wyjawią nam miejsce dziury w murach obronnych.

Teraz wespnij się na niższe fortyfikacje i podążaj w kierunku wspomnianej dziury. Gdy do niej dojdziesz, wskocz na drewnianą platformę.

Porozmawiaj z przekupionym służącym, który czeka w kuchni. Sojusznik wskaże nam wejście na wewnętrzny dziedziniec, ale nie możemy poruszać się razem. Idź najpierw wzdłuż muru po prawej stronie, a następnie po budynkach śledząc towarzysza.

Gdy służący zatrzyma się, zeskocz do niego i przejdź przez niewielkie pomieszczenia. Po drugiej stronie jest wewnętrzny dziedziniec. W tym momencie rozpocznie się ważny przerywnik filmowy.


Znajdź dowódcę Wasifa i go zabij

Na dziedzińcu Ali rozpocznie walkę z oddziałem uzbrojonych wrogów. Pomóż mu ich wyeliminować. Następnie udaj się do cel więziennych, gdzie są przetrzymywani buntownicy.

Żeby ich uwolnić, musimy zdobyć klucz od naczelnego strażnika. Wespnij się na mury i odnajdź go w jednym z zaułków. Skorzystaj ze skrytobójstwa, aby uniknąć konieczności walki z ciężkozbrojnym. Zabierz klucz i otwórz odwiedzone wcześniej cele.

Rozpocznie się kolejna walka na dziedzińcu. Wyeliminuj wrogów w pobliżu i porozmawiaj ponownie z Alim. Aby ułatwić misję zlikwidowania Wasifa, musimy najpierw odciągnąć jego elitarną straż. Zrobimy to podpalając niedaleko stos znajdujący się na pobliskiej wieży.

Teraz przejdź murami do pomieszczenia, gdzie znajduje się klapa w podłodze, przez którą wejdziemy do kwatery Wasifa. Oczywiście najpierw musisz zlikwidować pobliskich strażników.

Gdy będziesz na dole, poczekaj aż dowódca odprawi swoich osobistych ochroniarzy i zaczaj się na niego na balkonie, aż wyjdzie na otwartą przestrzeń. Wówczas wyeliminuj go skrytobójstwem.

Po przerywniku dołączą do ciebie Ali i buntownicy. Musicie się teraz przebijać w kierunku bramy garnizonowej. Wykorzystuj całe dostępne wyposażenie, aby ułatwić sobie walkę.

Gdy opuścicie Wielki Garnizon, pojawi się kolejny przerywnik. Na sam koniec udaj się do Fulada w dzielnicowej siedzibie asasynów, aby zakończyć wątek fabularny w dzielnicy Szarkijja.

Następnie: Assassin’s Creed Mirage - Lis i myśliwy

Spis treści: Assassin’s Creed Mirage - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Assassin’s Creed Mirage - Złapać demona, Pułapka na ptaki

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Assassin's Creed Mirage

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Related topics
O autorze
Awatar Damian Laszczak

Damian Laszczak

Guide Writer

Damian jest odpowiedzialny za tworzenie poradników.

Komentarze