Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Assassin's Creed Mirage - Lis i myśliwy

Rozpoczynamy śledztwo w Kolistym Mieście.

Misja Lis i myśliwy w grze Assassin’s Creed Mirage rozpoczyna ostatnie duże śledztwo w Bagdadzie, które ma nas doprowadzić do przywódcy Zakonu. Opisywane zlecenie jest jedną z trzech misji składających się na całe śledztwo.

Po rozprawieniu się z każdym z czterech członków Zakonu w poszczególnych dzielnicach pojawi się opcja rozpoczęcia ostatniego śledztwa w grze. Aby to uczynić, udaj się do głównej bazy asasynów w Bagdadzie, czyli do kryjówki w dzielnicy Harbijja i porozmawiaj tam z Roshan i sojusznikami.

Po rozmowie w Kolistym Mieście (centrum Bagdadu) pojawią się trzy misje. Pierwszą z nich rozpoczniesz w jego zachodniej części. Korzystając ze swojego orła namierz dokładną lokalizację domu poetki Arib i zapukaj do jej drzwi.

Pod rozmowie z patronem pisarki udaj się na północ, do placówki pocztowej. Tam musisz odnaleźć listy Arib. Te znajdują się w środku, w głównym pomieszczeniu poczty, a konkretnie w jednym z bocznych korytarzy.

Następnie udaj się na miejsce recytacji Arib, które znajduje się w pobliżu. Po przerywniku czeka cię walka z jej patronem oraz jego osiłkami. Musisz ich wszystkich wyeliminować.

Sama Arib ucieknie i musisz odnaleźć jej kryjówkę. Korzystając ze wzroku orła podążaj za rysunkami myszy (1), które wskażą drogę. Malunki są rozsiane dość gęsto na trasie, więc jeżeli nie będziesz oddalać się zbytnio od ostatniego odnalezionego malunku, to nie powinno być problemu z odnalezieniem następnego. Na końcu podsłuchaj Arib i jej towarzyszkę (2) przez zakratowane okno.

Następnie: Assassin’s Creed Mirage - Sługa i oszust

Spis treści: Assassin’s Creed Mirage - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Assassin’s Creed Mirage - Leże bestii

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Assassin's Creed Mirage

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Related topics
O autorze
Awatar Damian Laszczak

Damian Laszczak

Guide Writer

Damian jest odpowiedzialny za tworzenie poradników.

Komentarze