Abonament Ubisoft+ trafi na Xboksy, a Rainbow Six Extraction do Game Pass

W dniu premiery.

Kooperacyjna strzelanka Rainbow Six Extraction będzie już w dniu premiery dostępna w ramach subskrypcji Xbox Game Pass oraz PC Game Pass - poinformował Microsoft.

Co więcej, na konsolach Xbox będzie także można wykupić abonament Ubisoft+. Warto sprecyzować, że przynajmniej na razie będzie on dostępny osobno, a nie w ramach Game Pass Ultimate - jak EA Play.

Rainbow Six Extraction ukaże się 20 stycznia, także na konsolach PlayStation 4 i PS5.

Abonament Ubisoft+ udostępnia nieograniczony dostęp do ponad 100 gier francuskiego wydawcy, w ramach miesięcznego abonamentu. Na PC usługa dostępna jest od września 2019 roku. Nie podano dokładnej daty debiutu na Xboksach.

„Wraz z Rainbow Six Extraction, abonenci Xbox Game Pass i PC Game Pass otrzymują kolejny hit do swoich bibliotek już w dniu premiery” - komentuje Sarah Bond z Microsoftu.

„A ponieważ Rainbow Six Siege także będzie dostępne w tych subskrypcjach, społeczność Rainbow Six oraz fani taktycznych strzelanek będą mogli spodziewać się wspólnej rozgrywki, bez względu na to, gdzie grają” - dodała.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami