Sukces Ghost of Tsushima. Sprzedano ponad 8 mln egzemplarzy gry

Nowe dane od Sony.

Sony na targach CES 2022 ujawniło nowe wyniki sprzedaży Ghost of Tsushima. Do tej pory gra rozeszła się w liczbie ponad 8 milionów egzemplarzy.

„Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy zagrali w tytuł od premiery! Jesteśmy niesamowicie wdzięczni za wasze wsparcie!” - napisano we wpisie opublikowanym na oficjalnym profilu produkcji na Twitterze.

Poprzednie wyniki sprzedaży pochodzą z końcówki ubiegłego roku, kiedy informowano, że pozycja znalazła 5 milionów nabywców. To oznacza, że od wspomnianego momentu rozeszło się dodatkowe 3 miliony kopii.

Rezultaty przedstawiono na konferencji Sony na CES 2022 w segmencie poświęconym powstającym adaptacjom gier japońskiego koncernu. Wśród ekranizacji jest film na podstawie właśnie Ghost of Tsushima.

Przypomnijmy, że kilka miesięcy temu ukazała się rozszerzona edycja tytułu, dostosowana do możliwości PS5 oraz zawierająca fabularny dodatek, którego akcja toczy się na wyspie Iki.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami