NPC w Skyrimie wkurzeni po obudzeniu w środku nocy - jest nowy mod

50 nowych reakcji.

Nietypowa modyfikacja sprawia, że budzenie postaci niezależnych w środku nocy w Skyrimie nie odbywa się już bez konsekwencji. Mod dodaje szereg reakcji NPC, w tym gniew i zdziwienie.

Projekt o nazwie Sleeping Expanded ukazał się wczoraj w serwisie Nexus i szybko znalazł sporą grupę użytkowników. Łącznie twórca - niejaki „JaySerpa” - przygotował około pięćdziesięciu reakcji na przebudzenie.

Deweloper wyjaśnia, że pomysł narodził się w jego głowie, gdy podczas jednej z sesji postanowił przespać się w losowym obozowisku. Został zaatakowany przez bandytów, a animacja wstawania z łóżka zajęła całe dziewięć sekund.

„Nawet moja 89-letnia babcia wstaje szybciej” - zapewnia „JaySerpa”. To właśnie skłoniło go do przygotowania nowych - szybszych - animacji, a następnie także reakcji na budzenie.

Są nawet nowe dodatkowe dialogowe, a niektóre odpowiedzi postaci niezależnych mogą być całkiem nietypowe („Jeszcze pięć minut!”). Inne poprawki to między innymi animacja oddychania podczas snu, której standardowo brakuje.

„Te opcje powstały tylko dla zabawy, nie wpływają w żaden sposób na relacje z postaciami i tak dalej. Zmienia się po prostu standardowe powitanie o czwartej rano. Immersja!” - wyjaśnia autor.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami