Warframe otrzyma wkrótce ogromne rozszerzenie fabularne

Jest też nowy trailer.

Darmowa strzelanka Warframe otrzyma 15 grudnia rozszerzenie fabularne The New War, od razu na PC oraz konsole PlayStation, Xbox oraz Nintendo Switch.

Deweloperzy ze studia Digital Extremes opisują całość jako „największy dodatek narracyjny”, jaki dotychczas wydano dla produkcji, która debiutowała w 2013 roku i od tego czasu doczekała się mnóstwa aktualizacji.

O The New War po raz pierwszy wspominano w 2018 roku. Fabuła - w trzech aktach - opowiada o inwazji, zabierając graczy na szesnaście planet i do trzech otwartych światów, w tym do całkiem nowych lokacji, przygotowanych właśnie na potrzeby rozszerzenia.

Akcję obserwujemy z perspektywy kilku postaci. Jest Lancer z rasy Grinner o desygnacji Kahl-175, inżynier Veso oraz Master Teshin. Otrzymujemy nieco bardziej osobiste opowieści całej trójki, zazębiające się w ekscytującym finale.

Aby jednak dostać się do nowości, nowi gracze będą musieli ukończyć spory wycinek istniejącej kampanii Warframe, z szeregiem zadań pobocznych włącznie. Potrzebne jest też wyposażenie: Archwing, Railjack i Necramech.

Pomocną listę znaleźć można na oficjalnej stronie gry. Razem z fabułą, The New War wprowadzi też nowy warframe - jak nazywane są tutaj specjalne stroje, stanowiące odpowiednik klas postaci.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami