Wiedźmin i Cyberpunk "stopniowo" otrzymają funkcje multiplayerowe

„Krok po kroku”.

CD Projekt nadal jest zainteresowany dodaniem funkcji multiplayerowych do swoich gier. Przedstawiciele spółki ujawnili, że podobne opcje otrzymają produkcje zarówno z serii Wiedźmin, jak i Cyberpunk.

- W przyszłości planujemy stopniowo wprowadzać elementy sieciowe do tytułów z obu naszych marek - oznajmił prezes polskiej firmy, Adam Kiciński, w trakcie telekonferencji z inwestorami.

- Nie ujawnimy teraz, która seria jako pierwsza otrzyma multiplayerowe funkcje, ale będzie to próba, na której się nauczymy, a później dodamy te opcje w kolejnych grach. Na tryb wieloosobowy chcemy otwierać się krok po kroku - wyjaśnił, cytowany przez VGC.

Przypomnijmy, że początkowo CD Projekt zamierzał stworzyć samodzielną grę sieciową osadzoną w uniwersum Cyberpunk 2077, ale ostatecznie plany się zmieniły i projekt anulowano. Polska firma opracowuje jednak stosowną technologię, umożliwiającą przygotowanie rozgrywki online.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Doniesienia o CoD Warzone 2 niepokoją fanów

Martwią się utratą postępów w pierwszej części gry.

PS Plus, luty 2022: zobacz wszystkie gry

Lista gier w PS Plus na luty.

Fanowski remaster Resident Evil 4 ma datę premiery

Osiem lat powstawania ambitnego projektu.

Nowy Kangurek Kao ze zwiastunem i screenami

Premiera latem na PC i konsolach.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami