Symulator myśliwego za darmo w Epic Games Store

The Hunter: Call of the Wild.

W Epic Games Store udostępniono za darmo The Hunter: Call of the Wild - produkcja, którą można nazwać symulatorem myśliwego.

W celu odebrania bezpłatnego egzemplarza gry należy na karcie katalogowej tytułu kliknąć niebieski przycisk „Pobierz”. Standardowo oferta ograniczona jest czasowo i zakończy się za tydzień, 2 grudnia, o godzinie 17:00 czasu polskiego.

  • The Hunter: Call of the Wild w Epic Games Store - przejdź

The Hunter: Call of the Wild pozwala wcielić się w myśliwego, który przemierza otwarty świat złożony z różnych rezerwatów. Celem jest polowanie na zwierzęta, wśród których są jelenie, dziki i ptaki - każdy gatunek zachowuje się autentycznie. Pozycja oferuje rozgrywkę w pojedynkę lub we współpracy z innymi użytkownikami.

Poinformowano jednocześnie, że za tydzień, 2 grudnia, użytkownicy Epic Games Store będą mogli odebrać nastawiony na sieciową rozgrywkę horror Dead by Daylight, a także logiczne Data Scientist Edition.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Przerwa techniczna w weekend

Niektóre funkcje serwisu zostaną czasowo wyłączone.

Chorus - porady na start: początek gry, jak zacząć

Co robić na początku gry, jak walczyć i zdobywać pieniądze.

Komentarze (2)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami