Oryginalne wersje GTA The Trilogy wrócą do sprzedaży - Rockstar przeprasza

Za darmo dla posiadaczy remasterów.

  • Oryginalne GTA 3, Vice City i San Andreas wrócą do sprzedaży na PC
  • Rockstar przeprasza za problemy z The Definitive Edition
  • Wydawca obiecuje poprawki

Rockstar zabrał głos na temat Grand Theft Auto: The Trilogy - The Definitive Edition, wydanego tydzień temu ku rozczarowaniu wielu miłośników oryginałów. Wydawca przeprasza za problemy i obiecuje powrót klasyków do sprzedaży na PC.

Usunięcie oryginałów było często krytykowane przez fanów, zwłaszcza w obliczu licznych problemów i niedoróbek w remasterach.

Zobacz teraz: GTA San Andreas - Poradnik, Solucja

Grand Theft Auto 3, Grand Theft Auto: Vice City oraz Grand Theft Auto: San Andreas wrócą więc „wkrótce” do sprzedaży na PC, ale tylko w pakiecie i na Rockstar Store. Zestaw za darmo otrzymają też osoby, które kupiły The Definitive Edition - lub kupią do 30 czerwca przyszłego roku.

„Po pierwsze, chcemy szczerze przeprosić wszystkich, którzy natknęli się na problemy podczas grania” - zaczyna Rockstar w komunikacie na oficjalnej stronie.

Wydawca zapewnia, że ma „plany” na poradzenie sobie z usterkami technicznymi i na poprawę wszystkich trzech tytułów. Pierwszy patch powinien pojawić się już w nadchodzących dniach.

„Ponownie, chcemy podziękować wszystkim za cierpliwość i zrozumienie, podczas gdy pracujemy nad tymi aktualizacjami, by upewnić się, że gry spełniają wysokie oczekiwania” - kończy Rockstar.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Przerwa techniczna w weekend

Niektóre funkcje serwisu zostaną czasowo wyłączone.

Chorus - porady na start: początek gry, jak zacząć

Co robić na początku gry, jak walczyć i zdobywać pieniądze.

Komentarze (3)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami