Drugi sezon Sam & Max otrzyma remaster

Beyond Time and Space powraca.

Studio Skunkape Games zapowiedziało odświeżoną wersję Sam & Max: Beyond Time and Space - drugiego sezonu epizodycznej przygodówki od studia Telltale Games. Remaster ukaże się 8 grudnia na PC, Xbox One i Switch.

Odnowiona edycja poprawi synchronizację wypowiedzi z ruchami warg postaci, dynamiczne oświetlenie, cienie, modele bohaterów, dźwięk i muzykę. Podkreślono, że dzięki ulepszeniom gra będzie dostosowana do „współczesnych standardów”.

sam_max_drugi_sezon
Oryginał kontra remaster

W planach też system podpowiedzi - kiedy produkcja zauważy, że gracz utknął w danym fragmencie przygody, wyświetli wskazówki, pomagające pokonać przeszkodę. Użytkownicy otrzymają możliwość spersonalizowania częstotliwości pojawiania się porad.

Tytułowa para to niekonwencjonalni detektywi - pies Sam i królik Max. W Beyond Time and Space, czyli składającym się z pięciu epizodów drugim sezonie przygodówki od Telltale Games, bohaterowie zmierzą się ze Świętym Mikołajem i wampirem. Nie zabraknie oczywiście humoru.

Za remaster odpowiada wspomniane Skunkape Games. W ubiegłym roku zespół wydał odświeżoną wersję pierwszego sezonu perypetii sympatycznych bohaterów. Co ciekawe, nabywcy odnowionej edycji pierwszej części, otrzymają zniżkę na zakup sequela, choć szczegóły nie są znane.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Przerwa techniczna w weekend

Niektóre funkcje serwisu zostaną czasowo wyłączone.

Chorus - porady na start: początek gry, jak zacząć

Co robić na początku gry, jak walczyć i zdobywać pieniądze.

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami