Statek z No Man's Sky najnowszym pomysłem na zestaw LEGO

Potrzeba głosów.

Słynny statek Alpha-Vector z zamówień przedpremierowych No Man's Sky to teraz także pomysł na zestaw LEGO - jeśli tylko zdobędzie odpowiednią liczbę głosów w plebiscycie.

Projekt w ramach inicjatywy LEGO Ideas zgłosił niejaki „BrickDesigNL”. W nieco ponad tydzień udało się zebrać ponad 630 wspierających, co pozwala przedłużyć głosowanie.

W myśl zasad programu, po uzyskaniu 10 tys. głosów projekty przechodzą do oficjalnej fazy weryfikacji przez słynną firmę produkującą klocki. Przeszkodą są często kwestie licencyjne.

1
2

Trudno jednak spodziewać się, by twórcy No Man's Sky nie wyrazili zgody na zestaw. Zwłaszcza, że linkiem do projektu podzielił się na Twitterze sam Sean Murray, producent gry.

W ramach LEGO Ideas powstało już wiele licencjonowanych produktów, choćby na bazie seriali „Biuro” i „Seinfeld” czy filmu „Kevin sam w domu”.

Wracając do Alpha-Vector, zestaw obejmuje nie tylko statek w czerwonym kolorze i ze szczegółowym kokpitem, ale także minifigurkę postaci, multi-tool oraz drona.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami