Skyrim - znamy cenę aktualizacji do Anniversary Edition

W planach darmowy upgrade na nowe konsole.

Bethesda ujawniła ceny Skyrim w wydaniu Anniversary Edition, w tym w formie aktualizacji dla posiadaczy dotychczasowej wersji gry.

Samodzielna edycja będzie kosztowała 54,99 euro, czyli około 252 zł. Właściciele The Elder Scrolls 5 w odsłonie Special Edition otrzymają możliwość nabycia tańszego ulepszenia za równowartość 19,99 euro, a więc 92 zł. Oficjalne kwoty w złotówkach są nieznane.

Na konsolach edycja rocznicowa ukaże się również w pudełkach, aczkolwiek - jak zaznacza Bethesda - w celu uzyskania dostępu do wszystkich treści należy posiadać połączenie z internetem. Ceny fizycznych kopii mogą różnić się w zależności od sklepu i rynku.

O ile ulepszenie do nowej wersji jest płatne, przewidziano darmowy upgrade na PS5 i Xbox Series X/S dla właścicieli Skyrima w edycjach Special i Anniversary. Gra na next-genach zapewni między innymi udoskonaloną grafikę i krótsze czasy wczytywania.

Bethesda zapewnia jednocześnie, że pojawi się opcja przeniesienia osiągnięć i trofeów z wydania specjalnego do rocznicowego. Wyjątkiem będzie sytuacja, kiedy odsłona PS4 zostanie zaktualizowana do wersji PlayStation 5.

The Elder Scrolls 5: Skyrim Anniversary Edition zaoferuje wszystkie treści ze Special Edition uzupełnione o ponad 500 modów z klubu twórczości, w tym dodających do produkcji szereg broni i pancerzy z Morrowind.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami