Diablo 2 - wszystkie zadania

Lista wszystkich misji w pięciu aktach gry.

Na tej stronie znajdziesz listę wszystkich zadań do wykonania w Diablo 2: Resurrected. Podzieliliśmy ją na poszczególne akty, a w nazwie każdej z misji znajdziesz link do strony ze szczegółowym opisem przejścia.

Na tej stronie:

Akt I - zadania

W pierwszym akcie gry wykonasz łącznie sześć zadań, a prezentują się one następująco:

Akt II - zadania

W drugim akcie trafisz do pustynnego miasta Lut Gholein. Tutaj także do wykonania jest sześć zadań:

Akt III - zadania

W trzecim akcie zawitasz do Doków Kurast. Lokacje w tej części gry są bardzo rozległe, najpewniej więc spędzisz tutaj najwięcej czasu z całej gry. Wykonasz tutaj następujące zadania:

Akt IV - zadania

W czwartym akcie trafisz do piekła, w którym do wykonania są co prawda tylko trzy zadania, lecz tutejsze tereny są bardzo rozległe. Czekają na ciebie tutaj następujące misje:

Akt V - zadania

Piąty akt jest ostatnim dostępnym w Diablo 2: Resurrected. Tutaj ponownie czeka na ciebie sześć zadań, które wyglądają tak:

Po wykonaniu wszystkich zadań z powyższej listy odblokujesz możliwość kontynuowania rozgrywki na poziomie trudności koszmar, a potem piekło. Temat ten opisujemy na oddzielnej stronie, poziomy trudności: normalny, koszmar i piekło.

Spis treści: Diablo 2 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami