Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Diablo 2 - Cmentarz Sióstr: Krwawa Orlica

Zabicie upadłej Łotrzycy, odblokowanie najemnika.

Cmentarz Sióstr to drugie zadanie pierwszego aktu w Diablo 2: Resurrected, którego podejmiesz się zaraz po ukończeniu misji Siedlisko Zła. W ramach tej aktywności musisz udać się na tytułowy Cmentarz i wyeliminować upadłą Łotrzycę, Krwawą Orlicę.


Na tej stronie:


Cmentarz Sióstr - jak odblokować zadanie

Zadanie to możesz odblokować dopiero po ukończeniu Siedliska Zła. Następnie podejdź do Kashyi (1) i z nią porozmawiaj. Po krótkiej wymianie zdań dowiesz się, że musisz udać się na tytułowy cmentarz by wyeliminować znajdującą się tam Krwawą Orlicę.


Dotrzyj na Cmentarz, zabij Krwawą Orlicę

Wybiegnij z miasta, a następnie przebiegnij dookoła Krwawego Wrzosowiska by znaleźć przejście do Zimnej Równiny (2). Łatwo je zlokalizować po stojącej na środku łotrzycy, Flavii (3).

Zanim udasz się na cmentarz zbadaj dokładnie tę lokację. Natrafisz tutaj na punkt nawigacyjny (4). Jeśli wejdziesz z nim w interakcję, odblokujesz punkt szybkiej podróży, który dostępny jest z dowolnego miasta (bądź innego punktu). Punkt nawigacyjny może znajdować się zaraz przy wejściu na Zimną Równinę, czasami jednak pojawia się w głębi lokacji.

Wykorzystaj chwilę by awansować postać do 5-6 poziomu doświadczenia - będzie to potrzebne, gdyż Krwawa Orlica jest wymagającym przeciwnikiem. Następnie przeczesuj Zimną Równinę by znaleźć przejście na cmentarz. Zwróć uwagę, co pojawi się nad głową twojej postaci (5) - z Zimną Równiną połączone jest także Kamienne Pole, czyli lokacja, na którą na razie nie chcesz iść.

Na środku cmentarza znajdziesz Krwawą Orlicę (6). Przeciwniczka ta zadaje duże obrażenia, w dodatku jej strzały mogą zamrażać bądź zatruwać twoją postać. Jest też bardzo mobilna, przez co ciężko ją trafić. Skup całą swoją uwagę właśnie na niej - towarzyszący jej nieumarli znikną w momencie jej śmierci, a ich zabijanie nie ma sensu gdyż orlica może ich wskrzesić.

Po walce pozbieraj upuszczone przez przeciwnika przedmioty i wykorzystaj miejski portal by wrócić do miasta. Porozmawiaj z Kashyą by oddać jej zadanie. W nagrodę otrzymasz najemnika. Od tego momentu możesz u niej nająć nowego pomocnika bądź wskrzesić tego, który poległ w walce.

Poprzednio: Diablo 2 - Siedlisko Zła: Akara, reset umiejętności

Spis treści: Diablo 2 - Poradnik, Solucja

O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze