Nowy film Mario z gwiazdorską obsadą - wiemy, kto zagra główne role

Nintendo odsłania karty.

Nintendo ujawniło pierwsze szczegóły na temat nowego filmu animowanego z Mario. Koncern przedstawił obsadę produkcji - okazuje się, że postawiono na znanych aktorów.

W głównej, tytułowej roli widzowie usłyszą Chris Pratta, czyli gwiazdę „Strażników Galaktyki” od Marvela i serii Jurassic World. Shigeru Miyamoto przekonuje, że wąsaty hydraulik w powstającym obrazie będzie mówił więcej niż w grach.

Nie jest jednak jasne, dlaczego w roli Mario nie wystąpi użyczający głosu postaci w oryginalnych tytułach Charles Martinet. Aktor także jest jednak w obsadzie - pojawi się w kilku „zaskakujących” scenach.

1
2
3
4

W księżniczkę Peach wcieli się zaś Anya Taylor-Joy, która znana jest między innymi z serialu „Gambit królowej”. Natomiast Luigiemu głosu użyczy Charlie Day z serialu „U nas w Filadelfii”, a Toada zagra Keegan-Michael Key z telewizyjnej produkcji „Przyjaciele z uniwerku”.

W obsadzie są też uznani aktorzy komediowi. Jack Black wcieli się w Bowsera, czyli najważniejszego przeciwnika Mario, a Seth Rogen odegra rolę Donkey Konga, który także pojawi się w filmie. Do tego Kevin Michael Richardson jako Kamek, Fred Armisen jako Cranky Kong i Sebastian Maniscalco jako Spike.

Film trafi na ekrany kin w bliżej niesprecyzowanym okresie świątecznym 2022 roku. Nad projektem pracuje Illumination - firma odpowiedzialna za powstanie serii „Minionki”.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami