Spider-Man 2 zapowiedziany przez Sony. Na premierę sporo poczekamy

Parker, Morales i Venom.

Prawdopodobnie największą niespodzianką na pokazie PlayStation Showcase 2021 była zapowiedź Spider-Man 2 od studia Insomniac Games. Niestety na premierę musimy poczekać aż do 2023 roku. Gra trafi wyłącznie na PlayStation 5.

W grze pojawi się nie tylko Peter Parker i Miles Morales - główni bohaterowie poprzednich gier z serii Insomniac - ale też Venom. Najwidoczniej będzie to główny antagonista.

s3
s4

„O ile przesuwanie granic możliwości konsoli będzie bardzo ekscytujące, jesteśmy równie nakręceni możliwością stworzenia całkowicie nowych historii dla Petera i Milesa w tym sequelu” - tłumaczą deweloperzy w oficjalnym wpisie na blogu PlayStation. „Tak jak w poprzednich grach Spider-Man, chcemy nie tylko opowiedzieć historie o superbohaterach, ale też fascynującą historię ludzką, pełną serca i humoru oraz taką, która sięga poza maskę”.

Pajęczy superbohaterowie walczą ramię w ramię, co sugeruje, że gra zaoferuje pewny rodzaj kooperacji. Czekamy na więcej informacji od twórców.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami