Pokaz PlayStation Showcase będzie prawdziwą ucztą dla graczy - przekonuje twórca serii God of War

Szykuje się bomba?

  • David Jaffe twierdzi, że fani tradycyjnych gier Sony będą zadowoleni
  • Na pokazie może pojawić się prawdziwa „bomba”
  • Deweloper nie podaje konkretnych tytułów, a jedynie rozbudza wyobraźnię

Nie wiemy jeszcze, jakie gry zobaczymy na czwartkowym pokazie PlayStation Showcase, ale twórca serii God of War poznał kilka zakulisowych szczegółów. I choć nie może ich wyjawić, twierdzi, że nie będziemy rozczarowani, a ponadto na prezentacji może pojawić się tytuł, który sprawi, że ludzie „wprost oszaleją”.

Zacznijmy od wspomnianej tajemniczej produkcji, do której David Jaffe nawiązał na Twitterze:

„Właśnie dowiedziałem się o nowej grze, którą tworzy PlayStation. Nie wiem, kiedy ją pokażą (może w następnym tygodniu, może nie), ale wiem, że kiedy się to stanie, ludzie oszaleją” - napisał ojciec boga wojny, wplatając w ostatnie słowa wulgaryzm, podkreślający jego ekscytację. Określił też projekt jako „kozacki” („bad ass”).

Mimo że Jaffe nie wie, czy tajemnicza produkcja zagości na PlayStation Showcase, zapewnia, że pokaz nie zawiedzie fanów tradycyjnych gier od wewnętrznych studiów Sony. Deweloper nie podał konkretnych tytułów.

- Nie powiem wam, co tam będzie, poza tym nie wiem wszystkiego. Trochę się jednak dowiedziałem i na pewno nie będziecie zawiedzeni, jeśli czekacie na tradycyjne, świetne gry first-party od PlayStation - powiedział David Jaffe podczas zorganizowanego przez siebie piątkowego streamu (dzięki, VGC). Słowem „tradycyjne” opisuje zapewne przygody single-player.

uczta_2
40 minut potencjalnych hitów? Tak, poprosimy

- Takie gry pojawią się tam w pełnej krasie i z ekscytacją czekam na reakcję widzów. Sam nie miałem jeszcze okazji zobaczyć tego, o czym mówię, ale jestem dumny z [pracowników Sony - red.] - dodał.

PlayStation Showcase rusza 9 września o 22:00 polskiego czasu. Zobaczymy nie tylko gry wewnętrznych studiów japońskiej korporacji, ale też dzieła innych „wiodących deweloperów”. Całość potrwa ok. 40 minut.

W nawiązaniu do Jaffe, warto przypomnieć, że jednym z punktów programu może okazać się właśnie nowa odsłona God of War. Twórca serii utrzymuje, że nie wie, czy tak się stanie, ale słyszał za to, że ukończenie nowych przygód Kratosa zajmuje ok. 40 godzin.

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami