Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Zapowiedziano PlayStation Showcase 2021 - za tydzień pokaz gier PS5

Rzut oka w przyszłość.

Sony ogłosiło, że w następny czwartek - 9 września - przeprowadzi transmisję PlayStation Showcase 2021, oferując między innymi „rzut oka na przyszłość PS5”.

Start wieczorem, o godzinie 22:00 polskiego czasu. Całość potrwa około 40 minut, do obejrzenia w serwisach YouTube oraz Twitch. Zobaczymy produkcje wewnętrznych oddziałów first-party, a także „wiodących deweloperów” spoza japońskiej korporacji.

Poza tym nie znamy żadnych szczegółów. Nazwa oraz dłuższy czas trwania sugerują, że otrzymamy więcej informacji niż w przypadku imprez z cyklu State of Play, w których Sony koncentruje się zazwyczaj na jednej grze.

„Czekaliście cierpliwie, za co dziękujemy. Teraz nie możemy się już doczekać, by pokazać, nad czym pracujemy” - czytamy w zapowiedzi na oficjalnym blogu PlayStation.

Jednocześnie Sony już teraz tonuje oczekiwania i potwierdza, że na pokazie nie zobaczymy wieści związanych z „nową generacją PlayStation VR”.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze