Prawie jak Battlefield 2042 - zapowiedziano strzelankę Crowz

Meteoryty i najemnicy.

Koreańskie studio Royalcrow opublikowało pierwszy zwiastun sieciowej strzelanki Crowz, do złudzenia przypominającej Battlefield 2042 - jeśli uwzględnimy zauważalnie niższy budżet i nieco amatorskie podejście.

Wcielamy się w najemników, wykonujących misje na współczesnych polach walki. Nie brakuje realistycznego uzbrojenia, a także pojazdów: poniższy trailer pokazuje między innymi czołgi i helikoptery.

Założenia fabularna wyjaśniają, że na ziemię spadły „niezliczone meteoryty”, co wywołało konflikt potężnych nacji, próbujących zabezpieczyć rzadki surowiec o nazwie Q-on.

Tym zadaniem zajmują się właśnie najemnicy - gracze. Szczegółów nie znamy obecnie zbyt wiele, lecz zielona mgła w trailerze sugeruje, że mamy do czynienia z akcją w stylu battle roayle - o ile to jedyny tryb rozgrywki.

Z nieco chaotycznego opisu na Steamie wynika, że zmierzymy się nie tylko z innymi żołnierzami, ale także ze „zdewastowanym środowiskiem” oraz „efektami ubocznymi zakazanych narkotyków”, cokolwiek może to oznaczać.

Premiera rzekomo jeszcze w tym roku, na PC.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami