Hades - Przeklęty Handlarz: co można kupić

Zaopatrz się w potrzebne rzeczy.

Podczas rozgrywki w grze Hades będziesz stopniowo odkrywał nowe postacie i lokacje w miejscu rozpoczęcia zabawy, czyli w Domu Hadesa. Z czasem w głównym holu, tuż przed wejściem do sypialni głównego bohatera, otworzy się kuchnia.

handlarz1

Na lewo od wejścia zobaczysz kantorek prowadzony przez Przeklętego Handlarza (1). Jeśli rozpoczniesz z nim rozmowę, to otworzy się nowy ekran, gdzie będziesz mógł dokonywać transakcji handlowych.

handlarz2

Teraz wystarczy z listy towarów (2) wybrać ten, który chcemy zakupić, a następnie sprawdzić jego cenę (3). Jeśli nas na niego stać, to wystarczy produkt z listy i zatwierdzić jego zakup. Warto też zwrócić uwagę, że przed niemal każdą kolejną próbą ucieczki z Hadesu możesz skorzystać z rzadkiej Oferty Limitowanej (4).

Wraz z postępami w ucieczkach oferta będzie się poszerzać. Oprócz Chtonicznych kluczy, Nektaru czy Diamentów będziesz mógł również nabyć między innymi Ambrozję czy Krew Tytanów.

Czy opłaca się dokonywać zakupów u Przeklętego Handlarza? To wszystko zależy od środków, jakimi dysponuje bohater oraz co zamierza kupić. Należy przy tym mieć na uwadze, że niektóre oferty posiadają dość korzystny przelicznik, a inny mniej. Także za każdym razem warto analizować przypadki indywidualnie, według sytuacji bohatera.

Następnie: Hades - Obol i Studnia Charona: jak zdobyć, co można kupić

Poprzednio: Hades - Wykonawca Domu: jak działa, co można kupić

Spis treści: Hades - poradnik i najlepsze porady

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami