Hades - Młot Dedala: jak działa

Specjalne ulepszenia broni.

Podczas rozgrywki w Hades natkniesz się na ogromną liczbę przedmiotów zapewniających głównemu bohaterowi różne bonusy. Jednym z takich artefaktów jest Młot Dedala. Poniżej przedstawiamy, gdzie można je zdobywać oraz co oferują.

mlot1

Młoty Dedala (1) można odnaleźć podczas eksploracji podziemnego świata Hadesu. Podczas jednej próby ucieczki zazwyczaj pojawiają się dwa tego typu artefakty i to w ściśle określonych regionach - to jest Tartarze lub Asfodel, a następnie w Elizjum lub Świątyni Styksu.

mlot2

Po podniesieniu Młota Dedala będziesz mógł wybrać jeden z kilku dostępnych bonusów (2). Część z nich to małe ulepszenia, a inne zapewniają potężniejsze efekty. Warto przy tym pamiętać, że niektóre efekty uzyskane ze zdobycia dwóch Młotów mogą się ze sobą łączyć. Podobnie, jak w przypadku większości ulepszeń bonusy za Młoty Dedala znikają po śmierci bohatera.

Następnie: Hades - Dary Chaosa: portale w ziemi

Poprzednio: Hades - Dary bogów, które wybrać

Spis treści: Hades - poradnik i najlepsze porady

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami