Za tydzień zapowiedź Call of Duty: Vanguard - raport

W końcu?

Znany i dobrze poinformowany leaker Tom Henderson ujawnił na łamach serwisu DualShockers, że już w przyszłym tygodniu - 19 sierpnia - doczekamy się zapowiedzi Call of Duty: Vanguard.

Plotki zapoczątkował użytkownik Twittera o pseudonimie „NEXTGEN_ishere”, ale większość graczy zignorowała mało wiarygodne konto. Do czasu, ponieważ uwagę zwrócił fakt, że wpis został wkrótce usunięty - i to z powodu wniosku wystosowanego przez właściciela praw autorskich, który nie został jednak wymieniony z nazwy.

1
Call of Duty: WWII

To skłoniło Hendersona do sięgnięcia po własne źródła. Jak się szybko okazało, mężczyzna dostał potwierdzenie aż z czterech źródeł, że 19 sierpnia faktycznie będzie datą pokazu kolejnego Call of Duty.

Szczegóły nie są obecnie znane, lecz zapowiedzi towarzyszyć ma podobno wydarzenie specjalne w popularnym Warzone.

Jak nieoficjalnie informowano jakiś czas temu, Call of Duty: Vanguard zaoferuje trzy podstawowe tryby rozgrywki (kampanię, multiplayer i zombie), z akcją umieszczoną w Europie oraz na Pacyfiku podczas II wojny światowej.

Za prace odpowiada studio Sledgehammer Games, odpowiedzialne ostatnio za Call of Duty: WWII - tematyka pozostaje więc podobna. Premiera najpewniej pod koniec roku, zgodnie z tradycją serii.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami