Drax flirtuje z Lady Hellbender w zwiastunie Guardians of the Galaxy

Główna przeciwniczka?

Studio Eidos opublikowało nowy zwiastun Marvel's Guardians of the Galaxy, prezentujący spotkanie grupy bohaterów z Lady Hellbender, władczynią na planecie Seknarf Nine i kolekcjonerką potworów.

Jak wynika z opisu, nasi śmiałkowie będą starali się sprzedać „rzadkie monstrum”, czyli - w zależności od wyboru - Rocketa lub Groota. Takie podejście nie spodoba się zbytnio pani Hellbender, co ma być początkiem większych kłopotów dla Petera Quilla i towarzyszy.

Materiał wideo nie prezentuje zbyt wiele rozgrywki - poza jednym wyborem opcji dialogowej. Jest za to sporo charakterystycznego humoru, do którego przyzwyczaiły filmowe adaptacje Strażników Galaktyki.

Marvel's Guardians of the Galaxy ukaże się 26 października na PC, PlayStation 4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S oraz Nintendo Switch (przez „chmurę”). To dość krótki termin, biorąc pod uwagę fakt, że projekt zapowiedziano na czerwcowych targach E3.

Pomimo drużyny w komplecie, gra nie jest tytułem stawiającym na kooperację. Wcielimy się wyłącznie w Star Lorda, czyli Petera Quilla. W walce skorzystamy z blasterów, ale też z pięści i kopniaków.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami