Beta Halo Infinite rozbudowana o rywalizację graczy

Test potrwa też nieco dłużej.

Pierwsze testy Halo Infinite potrwają tylko do jutrzejszego poranka, lecz twórcy ze studia 343 Industries wprowadzają możliwość rywalizowania także z innym graczami. Dotychczas walczyliśmy tylko z botami, kontrolowanymi przez sztuczną inteligencję.

„Prawdziwe” zmagania PvP sprawdzimy w trybie Arena Slayer, ze starciami w formacie „czterech na czterech”. Deweloperzy ostrzegają, że potyczki mogą zacząć się w niepełnym składzie, lecz kolejni użytkownicy będą dodawani w toku walk.

Test techniczny miał początkowo potrwać do godziny 18:00 polskiego czasu, lecz rywalizację postanowiono jednocześnie rozszerzyć do 6:00 rano, już we wtorek rano. Potyczki z botami pozostają dostępne.

Dlaczego klasyczny PvP nie było dostępne od początku? Dyrektor do spraw społeczności - Brian Jarrard - wyjaśnił na Twitterze, że gracze mogą spodziewać się „pewnych znanych problemów, które mogą wpłynąć na wrażenia. Ale jeśli nie macie nic przeciwko, to my również!” - napisał.

Na oficjalnej stronie wspomniano, że wśród kłopotów pojawić może się wyrzucanie do menu, startowanie meczów w niepełnym składzie - „czterech na trzech” - i tak dalej.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami