W tej grze powalczymy tylko z bossami - Eldest Souls już dostępne

Dla fanów wyzwań.

Eldest Souls jest już dostępne na PC oraz na konsolach. Demo tej produkcji było już udostępniane na Steamie w przeszłości, a teraz fani mogą już sięgnąć po pełną wersję.

Dzieło niezależnego studia Fallen Flag to gra typu boss rush. Oznacza to, że nasza postać walczy wyłącznie z bossami - pomiędzy nimi zwiedzamy tylko świat, szukamy informacji czy przedmiotów, lecz nie ścieramy się ze zwykłymi, mniej niebezpiecznymi oponentami.

W trakcie przygody rozwijamy oczywiście zdolności naszego bohatera. Każde starcie z bossem, o ile zwyciężymy, gwarantuje dostęp do ciekawych nowości dla bohatera.

„Każde spotkanie ze Starymi Bóstwami to wyjątkowe wyzwanie... i wyjątkowe nagrody. Zdobądź ich niebiańskie moce i odblokuj szeroki wachlarz umiejętności, dzięki którym utworzysz z mnóstwa kombinacji swój własny styl walki” - czytamy w opisie.

W trakcie wędrówek spotkamy różne postacie niezależne. Tak jak w serii Souls, mogą one zlecać nam w dosyć enigmatyczny sposób różne zadania związane z odnajdywaniem kluczowych dla świata czy historii przedmiotów.

Nasz materiał z Eldest Souls opublikujemy w poniedziałek.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami