Ghostwire: Tokyo na PC i PS5 opóźnione do 2022 roku

Gra twórców The Evil Within.

  • Ghostwire: Tokyo ukaże się na początku 2022 roku
  • Grę opóźniono, by zadbać o zdrowie deweloperów i dopracować projekt

Bethesda poinformowała o opóźnieniu premiery Ghostwire: Tokyo - nowego projektu od twórców serii The Evil Within ze studia Tango Gameworks. Tytuł zadebiutuje na początku 2022 roku, choć pierwotnie miał pojawić się w październiku.

„Chcemy, by gra trafiła do waszych rąk jak najszybciej, byście mogli poznać niezapomnianą wersję nawiedzonego Tokio, nad którą ciężko pracujemy. Jednocześnie skupiamy się ochronie zdrowia wszystkich osób w Tango” - napisano w oświadczeniu opublikowanym na Twitterze.

„Nasze nowe okienko wydawnicze pozwoli nam ożywić świat Ghostwire w taki sposób, jaki zawsze planowaliśmy. Dziękujemy za okazywaną cierpliwość, podczas gdy pracujemy, aby zaoferować wam doznania niepodobne do wszystkiego, co kiedykolwiek stworzyliśmy. Nie możemy się doczekać, by w nadchodzących miesiącach pokazać wam więcej” - dodano.

Produkcja zmierza na PC i PS5. Tytuł jest czasowym konsolowym exclusivem sprzętu Sony, więc początkowo nie pojawi się na Xbox Series X/S, choć Microsoft nie dawno przejął wydawcę gry, czyli Bethesdę. Niewykluczone, że - wzorem Deathloop - na platformie koncernu z Redmond pojawi się rok po premierze.

Ghostwire: Tokyo to tytuł FPP z akcją osadzoną w stolicy Japonii oraz fabułą koncentrującą się na tajemnicy zniknięcia części populacji wspomnianej metropolii. Nie zabraknie elementów horroru, a gracze zmierzą się między innymi z duchami i demonami.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Kolejny producent odchodzi z Blizzarda

Zajmował się Overwatch 2.

Far Cry 6 bez ray tracingu na konsolach - opcja dostępna tylko na PC

Na platformach PlayStation i Xbox liczy się wydajność.

Deathloop - Poradnik, Solucja

Jak zacząć, rozgrywka, walka, opis przejścia i tropy - poradnik do Deathloop.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami