Wiedźmin: Zmora wilka - film anime o Vesemirze w sierpniu, jest pierwszy zwiastun

Spojrzenie na głównego bohatera.

  • Film anime Wiedźmin: Zmora wilka ukaże się 23 sierpnia
  • Produkcja skupi się na losach młodego Vesemira, mentora Geralta
  • Nad projektem pracują twórcy serialu „Legenda Korry”

Netflix ogłosił, że Wiedźmin: Zmora wilka - film anime opowiadający o młodym Vesemirze - zadebiutuje na platformie streamingowej 23 sierpnia.

Zaprezentowano jednocześnie pierwszy zwiastun produkcji. Nagranie składa się z kilku scen z tajemniczym, noszącym kaptur stworem, z którym najprawdopodobniej zmierzy się główny bohater.

W materiale nie ujawniono wizerunku Vesemira, ale wygląd postaci przedstawiono w kolejnym wideo, opublikowanym przez twórców w mediach społecznościowych.

Akcję filmu osadzono w świecie serialu „Wiedźmin” od Netflixa, ale przed wydarzeniami z pierwszego sezonu. Produkcja opowie o początkach kariery mentora Geralta, kiedy stanie przed zadaniem wyeliminowania tajemniczego potwora terroryzującego „pełne napięć politycznych królestwo”.

Za animację odpowiada studio Mir, znane przede wszystkim z seriali „Legenda Korry” i „Voltron: Legendarny Obrońca”. Nad pracami czuwa producentka Lauren S. Hissrich.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami