Xbox & Bethesda Games Showcase - wszystkie zapowiedzi i trailery

Zobacz podsumowanie pokazu.

Przedstawiciele Microsoftu zaprezentowali podczas pokazu gier wiele produkcji od zespołów Xbox Studios, w tym od całej rodziny Bethesdy. Nie zabrakło też kilku tytułów od zewnętrznych partnerów. Tutaj zbieramy wszystkie zapowiedzi i zwiastuny z tej konferencji.

Najważniejsze ogłoszenia i materiały:

Pozostałe zwiastuny i zapowiedzi poniżej.

Nowy zwiastun kooperacyjnej strzelanki Back 4 Blood to nowe fragmenty rozgrywki i krótka - dosłownie kilkusekundowa - prezentacja trybu PvP, w którym gracze wcielą się też w mutanty, niczym w Versus z Left 4 Dead.

Jack Sparrow z „Piratów z Karaibów” trafi do Sea of Thieves w najnowszym rozszerzeniu z nową zawartością. Przygoda rozpocznie się już 22 czerwca.

Niezależne Twelve Minutes zadebiutuje 19 sierpnia. To produkcja, której akcja rozgrywa się w jednym miejscu - wielokrotnie obserwujemy te same wydarzenia, by zapobiec tragedii. W rolach głównych znani aktorzy - m.in. Willem Dafoe czy Daisy Ridley.

Bethesda ujawniła sporo nowej zawartości zmierzającej do Fallout 76. Nowa linia fabularna ma być związana z Bractwem Stali. Ukaże się też nowa ekspedycja.

Zwiastun The Elder Scrolls Online: Console Enhanced Edition pokazał, jak prezentuje się MMO od Zenimax Studios na konsolach nowej generacji z odpowiednimi ulepszeniami graficznymi. Premiera tej wersji już jutro, 15 czerwca.

Party Animals to zabawna gra multiplayer z uroczą oprawą graficzną. Rozgrywka przypomina zapasy i opiera się na fizyce. Premiera w 2022 roku - gra trafi do biblioteki Game Pass.

Zapowiedziano przygodówkę Somerville w stylistyce sci-fi, która ma skupiać się na „skutkach wielkiego konfliktu”. Obserwujemy losy rodziny w świecie wyniszczonym przez wojnę.

Zaprezentowano nowy materiał z Far Cry 6 z fragmentami rozgrywki. Widzimy walkę z użyciem łuku, trochę wybuchowej akcji oraz fragmenty cut-scenek.

Slime Rancher 2 ukaże się w 2022 roku. Sequel produkcji o hodowli uroczych „galaretek” zaoferuje większy świat i szereg różnych nowości.

Zapowiedziano grę Shredders, czyli „list miłosny do snowboardingu”. Produkcja stawia na nieco bardziej realistyczny styl i model jazdy niż choćby Steep od Ubisoftu.

The Ascent zadebiutuje 19 sierpnia. Nowy zwiastun arcade'owej, cyberpunkowej strzelanki przypomina, że gra będzie dostępna w Game Passie, jak większość produkcji z tej listy.

Jedna z najciekawszych gier zapowiedzianych na konferencji to niezależne Replaced. Gra akcji zwraca uwagę niesamowitym klimatem i pięknie zrealizowaną oprawą w stylu retro.

Studio Obsidian zapowiedziało porcję nowej zawartości do survivalowego Grounded. Fani mogą liczyć między innymi na nowych wrogów, w tym królową pająków, a także na różne ulepszenia typu... możliwość siadania.

Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes to jRPG przypominające nieco Octopath Traveler pod względem oprawy. Widzimy dwuwymiarowe sprite'y postaci w trójwymiarowym świecie.

Zapowiedziano, że Microsoft Flight Simulator trafi na Xbox Series X/S w lipcu. Przy okazji ujawniono także dodatek związany z nowym filmem Top Gun.

Zobacz wszystkie wiadomości z E3 2021

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami