CD Projekt i Netflix szykują WitcherCon - święto dla fanów Wiedźmina

Wydarzenie odbędzie się w lipcu.

  • 9 lipca odbędzie się WitcherCon - wydarzenie organizowane przez CD Projekt i Netflix
  • W planach nowości związane z grami i serialem

CD Projekt i Netflix zapowiedziały WitcherCon - wspólną prezentację poświęconą serii gier Wiedźmin i serialowi o przygodach Geralta z Rivii.

Wydarzenie odbędzie się 9 lipca. Impreza będzie transmitowana na żywo za pośrednictwem serwisów YouTube i Twitch, przy czym przewidziano dwie relacje - pierwszą zaplanowano na godzinę 19:00, a drugą na 3:00 w nocy.

Organizatorzy twierdzą, że WitcherCon to „globalne święto wszystkiego, co wiedźmińskie”. W planach informacje dotyczące tworzenia gier, gadżetów, serialu i anime, a także panele dyskusyjne z twórcami z CD Projektu i Netflixa.

Na razie nie ujawniono szczegółowego harmonogramu, ale obiecano „mnóstwo atrakcji”. Niewykluczone, że zobaczymy pełnoprawny zwiastun drugiego sezonu serialu, a także poznamy szczegóły o Wiedźminie 3 w wersji na PS5 i Xbox Series X/S.

Na stronie internetowej wydarzenia podkreślono jednak, że „podczas WitcherConu nie zostanie zapowiedziana żadna nowa gra” z wiedźmińskiej serii CD Projektu.

Akcję ogłoszono po niecodziennej wymianie wpisów na Twitterze - przedstawiciele polskiej firmy i słynnej platformy streamingowej umawiali się na wspólne spotkanie, które miało odbyć się właśnie 9 lipca.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Dead by Daylight - poradnik i najlepsze porady

Jak grać ocalałym i zabójcą, mechaniki, przedmioty, rozwój postaci.

Sony: do rozwijania deweloperskich talentów nie wystarczą pieniądze

Kluczowe jest zapewnienie wolności kreatywnej.

Battlefield 4 z nagłym wzrostem popularności

EA musiało zwiększyć pojemność serwerów.

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami