Rainbow Six Quarantine to teraz Rainbow Six Extraction

Zmiana tytułu.

Ubisoft poinformował, że kooperacyjna strzelanka Rainbow Six Quarantine zmienia tytuł, na Rainbow Six Extraction.

O zmianie nazwy spekulowano już od jakiegoś czasu, gdy dyrektor generalny francuskiej korporacji - Yves Guillemot - przyznał, że sytuacja jest analizowana. Mowa oczywiście o słowie „kwarantanna”, które w dobie globalnej pandemii może nie kojarzyć się najlepiej.

Jest też nowy teaser

W marcu, w materiałach wideo, które wyciekły z zamkniętych testów, pojawił się tytuł Rainbow Six Parasite. Jak widać, zdecydowano się ostatecznie na Extraction.

Gameplay sugerował, że wcielimy się Operatorów znanych z Rainbow Six Siege. Co ciekawe, jeśli w jednym meczu nie dotrzemy do punktu ewakuacji, postacie zostaną ogłoszone jako „zaginione w akcji” i nie będą dostępne do czasu uratowania ich w kolejnej misji.

Nowa strzelanka powinna ukazać się przed końcem września bieżącego roku, ale dokładnej daty premiery nie znamy. W grze zmierzymy się z zainfekowanymi - przeciwnikami przypominającymi zombie.

Więcej informacji poznamy z całą pewnością w sobotę, gdy produkcja pojawi się na imprezie Ubisoft Forward, rozpoczynającej się o 12 czerwca o godzinie 21:00 polskiego czasu.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami