Kooperacyjna gra akcji Dark Alliance trafi do Xbox Game Pass w dniu premiery

W czerwcu.

Dark Alliance - stawiająca na kooperację dynamiczna gra akcji TPP - zadebiutuje 22 czerwca. Twórcy poinformowali, że tytuł będzie dostępny w ramach Xbox Game Pass już w dniu premiery. Dotyczy to wersji konsolowej, jak też komputerowej.

Koszt pełnej wersji - poza abonamentem Microsoftu - to niecałe 200 zł. Akcję umiejscowiono w krainie Icewind Dale, a gracze pokierują postaciami znanymi z uniwersum Dungeons & Dragons. To między innymi Drizzt Do'Urden, Catti-brie czy barbarzyńca Wulfgar.

Różni bohaterowie zaoferują zupełnie inne zestawy zdolności. Twórcy podkreślają, że każdy będzie mógł odnaleźć się w grze i sprostać wyzwaniom, choć najcięższe starcia mogą wymagać opanowania kombosów i specjalnych strategii.

Maksymalnie czterech graczy wspólnie spróbuje powstrzymać potwory, które przybyły do Doliny Zimowego Wichru w poszukiwaniu tajemniczego artefaktu. Na naszej drodze ma stanąć w sumie ponad trzydzieści rodzajów wrogów, spośród których najpowszechniejszymi będą gobliny, podzielone na pięć typów.

Dark Alliance trafi też na PS4 i PS5. Na konsolach nowej generacji można liczyć na wyższą rozdzielczość i płynność rozgrywki, choć nie przygotowano innych, wyjątkowych usprawnień.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami