GTA 5 z napadem Cayo Perico w trybie fabularnym. Mod udostępnia misję z multiplayera

W końcu DLC do gry. Tak jakby.

  • Dodatek Cayo Perico Heist teraz dostępny offline
  • To nowa lokacja, pięć misji i napad
  • Można grać Trevorem, Franklinem lub Michaelem

Miłośnicy Grand Theft Auto 5 mogą teraz wypróbować w trybie single-player dodatek Cayo Perico Heist, który wprowadzono do GTA Online w grudniu. Wszystko dzięki modowi, który przenosi rozszerzenie do przygody dla jednego gracza.

Modyfikacja autorstwa HKH191 jest oczywiście dostępna tylko na PC. W ramach Cayo Perico Heist gracze przenoszą się na tropikalną wyspę, gdzie biorą udział w pięciu misjach przygotowawczych, zwieńczonych napadem na El Rubio - wpływowego barona narkotykowego. Zadania wykonujemy solo, wcielając się w Trevora, Franklina lub Michaela. Finał można zaś rozegrać w towarzystwie gangu kierowanego przez sztuczną inteligencję.

Po instalacji - która wymaga niestety użycia kilku innych modów - przygodę można rozpocząć z wnętrza łodzi podwodnej Kosatka, którą trzeba najpierw nabyć w sklepie Warstock Cache & Carry za 2,2 mln dolarów.

Choć Rockstar Games dodało Cayo Perico Heist do GTA Online głównie z myślą o zabawie w kooperacji, aż połowa osób rozegrała zadania w pojedynkę. Według Take-Two, to dowód, że gry single-player nie umarły.

Samo GTA 5 nie doczekało się żadnego rozszerzenia fabularnego.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami