[PLOTKA] GTA 6 z akcją we współczesności

Twierdzi informator.

  • Znany leaker uważa, że GTA 6 rozegra się w teraźniejszości, a nie w latach 80.
  • Według informatora, czas akcji wybrano z powodu trybu sieciowego

Tom Henderson - znany leaker, który publikuje niepotwierdzone wieści o powstających grach - przekonuje, ze akcja GTA 6 zostanie osadzona we współczesności.

We wpisie opublikowanym na Twitterze mężczyzna zaprzeczył wcześniejszym niepotwierdzonym informacjom, które sugerowały, że część wydarzeń kolejnej odsłony gangsterskiego cyklu studia Rockstar Games rozegra się w latach 80. ubiegłego wieku.

W kolejnej wiadomości leaker stwierdził, że twórcy Grand Theft Auto 6 postawili na czasy współczesne z powodu GTA Online. Zdaniem internauty, teraźniejszość przełoży się na większe zainteresowanie użytkowników i wyższe dochody.

Należy jednak pamiętać, że przedstawione wieści są niepotwierdzone. Henderson uchodzi za uznanego informatora, ale głównie zajmuje się kwestiami związanymi z cyklem Battlefield. Niedawno ujawnił, że pierwszy zwiastun nowej części serii od studia DICE pokaże mapę, pojazdy i tornado.

Nieoficjalne doniesienia na temat GTA 6 pojawiają się regularnie, ale do tej pory Rockstar Games żadnych nie skomentowało. Na razie nie wiadomo, kiedy studio mogłoby zapowiedzieć produkcję.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami