Kolejny wyciek gameplayu z Rainbow Six Parasite

Ela kontra potwory.

Na YouTube pojawił się nowy gameplay z Rainbow Six Parasite - kooperacyjnej strzelanki, nad którą pracuje Ubisoft. Co ciekawe, materiał nie został jeszcze usunięty.

Gracz, który nagrał rozgrywkę, steruje Elą. To jedna z postaci znanych z sieciowego Siege. Po stylu poruszania się i strzelania widać, że użytkownik spędza zapewne dużo czasu w rankingowych meczach. Celuje błyskawicznie, często kuca na moment i raz za razem przeładowuje broń.

Przeciwnikami w Parasite są potwory przypominające nieco zombie. W tym przypadku mamy jednak do czynienia najpewniej z mutantami powstałymi w wyniku zainfekowania pomarańczową molekułą widoczną wielokrotnie w materiale.

Podobnie wyglądała kosmiczna infekcja, która swego czasu pojawiła się w specjalnym, okazjonalnym trybie kooperacyjnym w Rainbow Six Siege. Nowa gra Ubisoftu stawia na podobne założenia - podczas misji współpracuje maksymalnie trójka graczy.

Parasite - początkowo znany jako Rainbow Six Quarantine - zadebiutuje najprawdopodobniej przed końcem roku. Zamknięte testy alfa trwają już od dłuższego czasu. To nie pierwszy wyciek gameplayu, jaki widzieliśmy.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami