FIFA 21 za 15 zł miesięcznie - gra wkrótce dołączy do abonamentu EA Play

Na PC i konsolach.

  • W maju w EA Play pojawi się FIFA 21
  • W kwietniu do abonamentu na PC i konsolach zawita zaś NHL 21

Electronic Arts poinformowało, że w maju do podstawowej wersji abonamentu EA Play trafi FIFA 21.

Dokładnego terminu pojawienia się gry w ofercie na razie jednak nie ujawniono. Warto podkreślić, że subskrybenci uzyskają dostęp do pełnej edycji produkcji, a więc wszystkich trybów rozgrywki, w tym kariery, Ultimate Team i ulicznej Volty.

Podstawowy abonament EA Play kosztuje 15 zł miesięcznie. Program skierowany jest zaś do posiadaczy PC oraz konsol PS5, PS4, Xbox Series X/S i Xbox One, a ponadto na komputerach osobistych i urządzeniach Microsoftu wchodzi w skład Xbox Game Pass Ultimate.

Poinformowano ponadto, że jeszcze w tym miesiącu - 12 kwietnia - katalog usługi zostanie rozbudowany o NHL 21, czyli najnowszą odsłonę rozwijanej przez Electronic Arts serii, traktującej o o hokeju na lodzie.

Warto przypomnieć, że na PC dostępny jest też droższy wariant subskrypcji - EA Play Pro. Niedawno poinformowano, że do oferty programu w dniu swojej premiery zawita Biomutant. Miesięczny koszt wynosi 59,90 zł.

Reklama

Skocz do komentarzy (5)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (5)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami