Zagadka postaci z Fortnite. Gracze zastanawiają się, kto podkłada głos nowemu bohaterowi

Czy to The Rock?

  • Fundament to nowa postać w Fortnite
  • Gracze podejrzewają, że głosu użycza jej The Rock
  • Epic Games nie komentuje sprawy

W rozpoczętym niedawno sezonie Fortnite pojawiła się nowa postać - Fundament, przywódca grupy zwanej Siódemką. Od kilku dni gracze zastanawiają się, kto użycza głosu bohaterowi, który odegrał istotną rolę w misji single-player.

Wielu fanów podejrzewa, że w tajemniczego osobnika wciela się Dwayne Johnson o pseudonimie The Rock. Angaż gwiazdora Hollywood zdaje się potwierdzać kilka wskazówek. Pierwszą jest wideo, które aktor kilka dni temu opublikował na swoim Instagramie.

- 16 marca 2021 roku na całym świecie był wielkim dniem - mówi w filmie. Data wydaje się nieprzypadkowa, ponieważ to właśnie 16 marca w Fortnite rozpoczął się kolejny sezon z udziałem nowego bohatera. Amerykanin wspomina też o „światowej kulturze”, z którą czuje się związany i o „podobnym DNA”. Internauci uważają że odnosił się do gier.

- To wszystko zrobiono, by wzmocnić i rozwinąć moc znaną jako… Fundament - dodał The Rock. Fundament (w angielskiej wersji językowej „The Foundation”) to imię tajemniczego bohatera, któremu aktor miałby podkładać głos. Nagranie wieńczy charakterystycznym ruchem brwią.

Kolejną poszlaką jest wygląd wspomnianej postaci. Fani zauważyli bowiem, że symbol umieszczony na pancerzu i postura jegomościa przypominają tatuaż oraz muskulaturę Dwayne'a Johnsona.

Could it be him..? The tattoo profile, the name... from r/FortNiteBR

Niektórzy zwracają również uwagę na rzekomy związek między pseudonimem aktora a imieniem bohatera - podkreślają, że kamień („The Rock”) jest solidnym fundamentem („Foundation”).

Nasi koledzy z brytyjskiego Eurogamera zapytali Epic Games o głos postaci, ale firma odmówiła komentarza. Atmosferę niedawno podgrzał Geoff Keighley - prezenter publicznie zaczął się zastanawiać, kto wciela się w Fundament.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazówki.

Przerwa techniczna w weekend

AKTUALIZACJA: Już po.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami