Silent Hill w Fallout 4 - premiera moda Whispering Hills

Pierwszy epizod dostępny.

  • Whispering Hills oferuje nową lokację, przeciwników i zadania
  • Twórcy nagrali kwestie dialogowe dla NPC
  • To dopiero pierwszy epizod, w przyszłości pojawią się kolejne

Whispering Hills to mod do Fallout 4, którego inspiracją jest seria horrorów Silent Hill. Narzędzie było dostępne już wcześniej, ale teraz zadebiutował pierwszy epizod przygody fabularnej, wraz z unikalnymi zadaniami, a nawet głosowymi kwestiami dialogowymi postaci niezależnych.

Mod wprowadza oczywiście dużo mgły, a także przeciwników kojarzonych z pierwowzorem, jak pielęgniarki bez twarzy czy Piramidogłowego. Twórcy posunęli się jednak dalej, implementując do Fallout 4 inne stwory znane z popkultury, Demogorgona ze „Stranger Things” i Sirenheada, bohatera licznych sfałszowanych filmów na YouTube oraz memów. Poniżej zwiastun.

W ramach pierwszego epizodu Whispering Hills trafiamy do szkoły podstawowej w Midwitch, mamy też okazję na eksplorację części miasta. Aktualnie dostępna jest jedna linia fabularna, składająca się z kilku zadań.

Z opisu moda można wywnioskować, że twórcy chcą odbudować w grze całą Centralię - ulokowane w amerykańskim stanie Pensylwanii miasto, na bazie którego stworzono Silent Hill. Kolejne części lokacji pojawią się jednak dopiero w następnych epizodach.

Whispering Hills jest dostępne w serwisach NexusMods i ModDB.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami