[PLOTKA] Horizon Forbidden West dopiero w 2022 roku

Gra zostanie opóźniona?

Horizon Forbidden West, czyli nowa gra studia Guerilla Games, nie ukaże się w bieżącym, a następnym roku - uważa leaker Anton Logvinov.

Informator skomentował wpis na Twitterze innego internauty, który wymienił gry opóźnione do 2022 roku. Użytkownik stwierdził, że do przedstawionej listy „dopisałby Horizona”, sugerując, że tytuł również zostanie przesunięty.

Wieści są oczywiście niepotwierdzone, ale nadmienić należy, że informacje przekazywane przez Logvinova w przeszłości już okazywały się prawdziwe. Leaker przykładowo ujawnił że pierwsza część przygód Aloy trafi na PC - kilka miesięcy przed zapowiedzią.

Zaznaczyć jednak trzeba, że w udzielonych kilka dni temu wywiadach Jim Ryan - szef Sony Interactive Entertainment - wskazywał, że plany wobec Horizon Forbidden West nie uległy zmianie i produkcja ukaże się w drugiej połowie 2021 roku.

Gra zmierza na PS5 i PS4. Twórcy zapewniają, że świat tytułu jest znacznie większy niż w pierwszej części, obejmując tereny rozciągające się od stanu Utah po zachodnie wybrzeże San Fancisco. Pojawią się także obszary pod wodą.

Reklama

Skocz do komentarzy (5)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (5)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami