Ratchet & Clank na PS4 za darmo od 1 marca

Nowa promocja.

  • Do czerwca Sony zamierza udostępnić za darmo kilka gier
  • Pierwszym tytułem w ofercie będzie Ratchet & Clank

Sony poinformowało o powrocie Play At Home - akcji, w ramach której firma udostępni za darmo kilka swoich gier. Pierwszym bezpłatnym tytułem jest Ratchet & Clank z 2016 roku.

Z oferty skorzysta każdy zainteresowany. Produkcję będzie można zdobyć od 1 marca - wystarczy przypisać pozycję do konta w cyfrowym sklepie PS Store. Promocja potrwa miesiąc i zakończy się 31 marca.

play_at_home
W poprzedniej edycji Play At Home udostępniono trylogię Uncharted

Sony obiecuje jednocześnie, że Ratchet & Clank to „dopiero początek” - w planach jest udostępnienie za darmo innych tytułów, ale szczegółów na razie nie ujawniono. Wiadomo jednak, że nowa edycja akcji Play At Home potrwa do czerwca.

Wydana na PS4 platformówka od studia Insomniac Games jest próbą reinterpretacji pierwszej odsłony cyklu. Pod względem fabularnym przypomina oryginał, choć nie zabrakło kilku zmian. Modyfikacje wprowadzono też w rozgrywce.

Nadmienić należy, że Ratchet & bez dodatkowych opłat mogą posiadacze PlayStation 5 z aktywnym abonentem PS Plus. Pozycja wchodzi w skład kolekcji kilkudziesięciu produkcji dla subskrybentów.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami