Rage 2 za darmo w Epic Games Store

Wraz z Absolute Drift.

Zgodnie z wcześniejszymi obietnicami, Epic Games Store udostępniło za darmo Rage oraz Absolute Drift.

W celu odebrania wymienionych produkcji, na kartach katalogowych tytułów należy kliknąć przycisk „Pobierz”. Standardowo oferta ograniczona jest czasowo - zakończy się za tydzień, 25 lutego, o godzinie 17:00.

  • Rage 2 w Epic Games Store - przejdź
  • Absolute Drift: Zen Edition w Epic Games Store - przejdź

Rage 2 jest strzelanką w postapokaliptycznym uniwersum. Gra oferuje otwarty świat, po którym można dość swobodnie się przemieszczać i wykonywać aktywności przygotowane przez twórców z id Software. Zachęcamy do zapoznania się z naszym poradnikiem do pozycji.

Absolute Drift to z kolei niezależna produkcja, w której zabawa polega na efektownym wchodzeniu w zakręty. Obserwując wydarzenia z perspektywy kamery zawieszonej nad planszą, musimy wykonywać ślizgi kierowanym wozem.

Poinformowano jednocześnie, że Epic Game Store za tydzień - 25 lutego - udostępni za darmo Sunless Sea. W inspirowanej twórczością H.P. Lovecrafta grze jako kapitan niewielkiego statku przemierzamy niebezpieczne wody.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami