Destruction AllStars - Stockpile (Zbiory): jak wypełniać banki

Deponowanie zębatek.

Drugi tryb drużynowy w Destruction AllStars to Zbiory (Stockpile po angielsku). Podobnie jak w Carnado, także tutaj musimy zbierać zębatki. Zdobywamy je jednak w inny sposób.

Żeby zdobyć zębatki w tym trybie, musimy podnieść je będąc poza pojazdem. Zębatki (1) wypadają tylko ze zniszczonych samochodów wroga. Żeby zdobyć punkty, musimy zanieść zębatki do strefy banku oznaczonej na niebiesko - wszystkie strefy są trzy: A, B i C.

zbiory1

Banki są wyraźnie oznaczone - ikony z boku ekranu (2) non-stop naprowadzają cię do tych obszarów.

Jeśli bank jest w kolorze pomarańczowym, oznacza to, że twoja drużyna musi ten obszar przejąć - po prostu na nim stając. Trzeba jednak uważać, bo łatwo zostać tam zaatakowanym.

Wygra ta drużyna, która jako pierwsza wypełni wszystkie banki, lub ta, która zapełni wszystkie banki, lub będzie kontrolować więcej banków na końcu rundy. Warto pamiętać, że wrogowie mogą wyciągać zębatki z banku wrogiej drużyny, jeśli na nim staną.

Następnie: Destruction AllStars - Gwiazdy: najlepsze postacie

Spis treści: Destruction AllStars - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Destruction AllStars - Carnado (Szrotnado): zasady, jak grać

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami