Nintendo studzi zapał - Switch bez mocniejszej wersji w najbliższej przyszłości

To może w drugiej połowie roku?

Pomimo pojawiających się już od dłuższego czasu plotek o ulepszonej wersji Switcha, która rzekomo miałaby zadebiutować jeszcze w 2021 roku, Nintendo nie ma w najbliższych planach zapowiedzi mocniejszej konsoli.

Smutne wieści przekazano podczas sesji pytań i odpowiedzi w trakcie kwartalnego raportu finansowego. Jak informuje Blooberg, Nintendo nie zamierza ujawnić nowej konsoli „w najbliższej przyszłości”. Firma wyda jedynie dwie specjalne wersje urządzenia - edycję Mario w lutym i Monster Hunter w marcu.

Nie wiadomo oczywiście, co dla Nintendo oznacza „najbliższa przyszłość”, jednak warto zwrócić uwagę, że z początkiem kwietnia zaczyna się w Japonii nowy rok fiskalny. Wciąż jest szansa na mocniejszego Switcha w drugiej połowie 2021 roku.

Jeszcze w styczniu Mateusz pisał o konieczności wydania Nintendo Switch Pro. Aktualny model konsoli pozostawia sporo do życzenia w wielu grach, w większości przypadków nie przekraczając granicy 30 FPS-ów i oferując co najwyżej 1080p.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami