Katy Perry uczci 25. urodziny Pokemonów

To pierwsza z zaangażowanych gwiazd.

  • Piosenkarka Katy Perry weźmie udział w obchodach 25. urodzin Pokemonów
  • W projekt P25 Music zaangażowano też innych artystów

W tym roku minie 25 lat od premiery pierwszych gier z Pokemonami. Okazuje się, że w obchodach urodzin sympatycznych stworków weźmie udział między innymi Katy Perry.

O zaangażowaniu piosenkarki poinformowali twórcy cyklu w oficjalnym komunikacie. To jednak nie jedyna gwiazda, która uczci rocznicę - do programu P25 Music zaproszono zarówno początkujących muzyków, jak i światowej sławy artystów.

Nie jest jasne, jaki charakter będzie miała inicjatywa, ale wzmianka o „największej imprezie w historii Pokemonów” sugeruje, że może chodzić o serię koncertów lub utwory inspirowane słynnymi stworkami. Więcej szczegółów na temat współpracy z Perry zostanie ujawnionych w późniejszym terminie.

- Pokemony były obecne w moim życiu przez cały czas, grałam w pierwszą produkcję na Game Boyu, w karciankę podczas lunchów, a także łapałam stworki na ulicy w Pokemon GO. Odwiedziłam nawet kafejkę Pokemonów w Japonii, gdy byłam w trasie! - mówi piosenkarka.

W ramach obchodów 25. urodzin cyklu, twórcy przypomną graczom regiony, w których toczyły się kolejne odsłony serii - poczynając od najnowszego Galar, a kończąc na najstarszym Kanto. Nie zabraknie też specjalnych gadżetów, kart i inicjatyw, które obejmą gry i animacje.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami