PUMA zaprezentowała kolekcję butów Super Mario

Współpraca z Nintendo.

Z okazji 35. rocznicy powstania serii Super Mario Bros., PUMA zaprezentowała specjalną kolekcję butów, nawiązujących kolorystycznie do najpopularniejszej gry od Nintendo.

Współpraca pomiędzy PUMĄ i Nintendo obejmuje jedne z najbardziej charakterystycznych sylwetek PUMA: Clyde, Future Rider, RS-Fast oraz model koszykarski, którego ambasadorem został J. Cole, czyli RS-Dreamer. W propozycjach odzieżowych znajdziemy koszulki i bluzy dopasowane do poszczególnych butów z kolekcji.

Poniżej prezentujemy redakcyjny model, nawiązujący do klasycznego Super Mario Bros., który został wprowadzony do sprzedaży na początku grudnia:

puma01
puma04
puma05

Future Rider Super Mario 64 jest inspirowany pierwszą przygodą 3D Super Mario. Konstrukcja cholewki nawiązuje do rozpoznawalnego czerwono-niebieskiego stroju Mario, jego czapki Wing Cap i palety kolorystycznej gry. Dodatkowo pojawiają się takie detale jak: zestaw klocków na podeszwie środkowej, zdobienie w postaci skrzydeł na pięcie oraz zawieszka Super Mario 64 - czytamy w informacji prasowej.

Przygody kultowego hydraulika na tropikalnej wyspie Isle Delfino stanowiły główną inspirację dla projektu Clyde oraz RS-Dreamer Super Mario Sunshine, który oferuje technologię PUMA Hoops. Oba modele zawierają detale z gry, takie jak F.L.U.D.D., Shine Sprites czy ogólna kolorystyka. Model Clyde posiada także zawieszkę Mario.

W 2007 roku światło dzienne ujrzała gra Super Mario Galaxy, która przeniosła Mario w kosmos. Paleta kolorów modelu RS-Fast to mieszanka czerni, fioletu, bieli i metalicznego srebra z galaktycznym nadrukiem, nawiązujących do tej edycji gry. Pomocnik Mario, Luma, jest wyraźnie widoczny w całym projekcie.

puma02
puma03

Zwieńczeniem kolekcji jest Future Rider Nintendo Entertainment System™, będących hołdem dla oryginalnej konsoli Nintendo. Kolorystyka obejmuje odcienie szarego, czerni oraz czerwieni i bezpośrednio nawiązuje do kultowej konsoli. Metka na języku buta przedstawia okładkę pierwszej w historii gry Super Mario Bros. Inne zabawne ozdoby to np. przyciski zasilania i resetowanie oraz zawieszka w kształcie klasycznego kontrolera NES.

Źródło: Informacja prasowa

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Redakcja

Redakcja

Eurogamer.pl

Bardzo lubimy pracę zespołową.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami